$UP€RXFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
$UP€RXFORUM

Paylaşıma Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Moderatör Alınacaktır İlgilenenler Okusun

2 posters
YazarMesaj
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

Moderatör Alınacaktır İlgilenenler Okusun Empty
MesajKonu: Moderatör Alınacaktır İlgilenenler Okusun   Moderatör Alınacaktır İlgilenenler Okusun Icon_minitime22/6/2007, 00:39

Forumumuza Dosya yükleyecek veya yazılar yazacak, konularla ilgilenecek, online süresi yüksek moderatörler alınacaktır. Öncelikle Deneme Moderatörlük verilecek, eğer işinde başarılı ise Moderatör olacaktır. İlgilenenler Bu başlık altına mesajlarını yazabilirler.

Başvuru yapmadan önce forum için birşeyler yapınız. Foruma katkısı olmayan kişilerin başvuruları değerlendirilmeyecektir

5000 gb arşivim var, günde 30 saat online'im , forumlar benden sorulur, ben mod olmak için yaratılmışım, abi lütfen sen önce yetki ver yapmazsam silersin v.s gibi mesaj yazan arkadaşlar için Ziya Paşa'nın güzel bir sözü var:

Âynası iştir kişinin; lafa bakılmaz.
http://www.webarsiv.ch
saderock
MODERATÖR
MODERATÖR
saderock

Moderatör Alınacaktır İlgilenenler Okusun Empty
MesajKonu: Geri: Moderatör Alınacaktır İlgilenenler Okusun   Moderatör Alınacaktır İlgilenenler Okusun Icon_minitime25/6/2007, 23:31

evet ben bu işe talibim inanın sizi pişman etmem
beni rock bölümüne mod yaparsanız sevinirim.

SAYGILAR

Moderatör Alınacaktır İlgilenenler Okusun
1 sayfadaki 1 sayfası